Lubaczów. „Moja Roztoczańska Wolność”

  • 26.03.2022, 11:48
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. „Moja Roztoczańska Wolność”
Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zaprasza do udziału w konkursie „Moja Roztoczańska Wolność” realizowanego w ramach projektu „Moja Roztoczańska Niepodległa”.

Organizacja i realizacja konkursu odbywać się będzie od marca do maja 2022 roku. Projekt ten dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja Niepodległość po polsku. W konkursie wziąć może każdy, kto za pomocą twórczości artystycznej, chce ukazać innym wartości patriotyczne, mówi Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie, Katarzyna Pelc-Antonik:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla uczestników projektu organizatorzy przewidzieli także inne atrakcyjne aktywności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prace wraz z dokumentacją należy dostarczyć do biblioteki do 15 kwietnia 2022 r. Szczegółowe zasady konkursu są umieszczone na stronie internetowej Biblioteki.

Katolickie Radio Zamość, konkurs „Moja Roztoczańska Wolność” objęło Patronatem Medialnym.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe