Rusza (10.04) kampania Kilometry dobra

  • 05.04.2022, 09:29 (aktualizacja 05.04.2022, 10:16)
  • Joanna Mazurek
Rusza (10.04) kampania Kilometry dobra
Bądź mistrzem świata w dobroci i zmieniaj świat na lepszy – apeluje zamojskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, i zachęca do udziału w kampanii „Kilometry Dobra”.

Oficjalne rozpoczęcie akcji zaplanowane jest na 10 kwietnia. Przypomnijmy, że PSONI będzie zbierało pieniądze m.in. w szkołach i parafiach. Można je też będzie przelać na konto, którego numer znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia. Zebrane środki przeznaczone będą na adaptację budynku przy ul. Orlicz-Dreszera 10, który jest nadzieją na poprawę warunków edukacji, terapii i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Jak tłumaczy Jadwiga Stromkie, przewodnicząca zarządu koła zamojskiego Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, pieniądze na prace remontowo-modernizacyjne obiektu są zbierane już po raz czwarty.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość objęło kampanię „Kilometry dobra” patronatem medialnym.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe