Wygraj bezpłatny pakiet startowy na bieg „Olejarska Dycha”

  • 06.04.2022, 12:41 (aktualizacja 06.04.2022, 13:40)
  • Małgorzata Zaręba
Wygraj bezpłatny pakiet startowy na bieg „Olejarska Dycha”
W okolicach Nielisza 29 maja (niedziela) o godz. 10:00 odbędzie się bieg na 10 km pn. „Olejarska Dycha”. Należy dodać, że podczas biegu przeprowadzone będą Mistrzostwa Polski Olejarzy, a udział w biegu dla tej branży przedsiębiorców i i rolników olejarzy jest bezpłatny.

Każdy biegacz biedzie musiał pokonać dystans 10 km w limicie czasowym, który wynosi 90 minut, a meta biegu usytuowana będzie na jednej z plaż w Nieliszu. Trasa „Olejarskiej Dychy” jak sama nazwa wskazuje poprowadzi 10-cio kilometrowym odcinkiem przez piękne pola i tereny leśne.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Trasa poprowadzi nawierzchnią asfaltową i leśną, która poprowadzi wzdłuż kwitnących rzepakowych pól, których w naszych okolicach nie brakuje. Violetta Domaradzka zdradziła jaką trasą poprowadzi bieg?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Co zrobić aby wziąć udział w konkursie i wygrać bezpłatny pakiet na bieg? Nasz region otaczają żółte pola rzepaku, z którego tłoczony jest olej, dlatego celem sportowego wydarzenia jest promowanie aktywności ruchowej ze zdrowym odżywianiem.

Aby wygrać pakiet należy udzielić odpowiedzi na proste pytanie. Jak wykorzystujecie olej rzepakowy w kuchni? Na zimno, do smażenia, czy jako dodatek do zdrowia?

Link do konkursu kliknij, a więcej na temat biegu można znaleźć pod linkiem kliknij 

Odpowiedzi konkursowe przyjmowane są do 7.04, a więc do czwartku!

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe