Odpust zupełny z okazji stulecia Legionu Maryi

  • 11.05.2022, 10:17
  • Joanna Mazurek
Odpust zupełny z okazji stulecia Legionu Maryi
Penitencjaria Apostolska udzieliła możliwości uzyskania odpustu zupełnego z okazji jubileuszu stulecia powstania Legionu Maryi.

Z tej wyjątkowej łaski mogą skorzystać wszyscy wierni, nie tylko Legioniści. Jak uzyskać ten odpust zupełny, wyjaśnia ks. Krzysztof Hawro.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Taką okazją będzie zbliżająca się pielgrzymka Legionu Maryi do Sanktuarium św. Antoniego w Radecznicy, która odbędzie się w ostatnią sobotę maja, lub też inna uroczystość – dodaje ks. Hawro.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Odpust zupełny z okazji jubileuszu stulecia Legionu Maryi można uzyskać do 7 września. Przypomnijmy, że więcej informacji o odpustach i pełną listę pobożnych praktyk związanych z ich uzyskaniem można znaleźć na stronie Penitencjarii Apostolskiej.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe