Diecezjalne Dziękczynienie za peregrynację różańca kobiet

  • 24.05.2022, 16:13 (aktualizacja 24.05.2022, 19:58)
  • Joanna Suszko
Diecezjalne Dziękczynienie za peregrynację różańca kobiet
Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zaprasza wszystkie Kobiety na dziękczynienie za peregrynację różańca, który odwiedzał sanktuaria i parafie naszej diecezji.
W maju 2021 roku różaniec został przekazy paniom podczas Ogólnopolskiej Pielgrzymki Kobiet na Jasnej Górze. Przez rok odwiedzał sanktuaria i parafie naszej diecezji, przebywając przez miesiąc w każdym z wyznaczonych miejsc. Modlono się na nim w intencjach wszystkich kobiet. Różaniec przekazywany był podczas spotkań modlitewnych, które odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca w Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju.

Diecezjalny duszpasterz kobiet, ks. Karol Jędruszczak zaprasza i podaje program wydarzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dostrzegamy, że inicjatywa ta przynosi wspaniałe owoce, dodaje ks. Jędruszczak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że diecezjalne dziękczynienie za peregrynację różańca kobiet rozpocznie się najbliższa sobotę (28.05) w sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju modlitwą różańcową o godz. 17.20. Dodajmy również, że wydarzenie wpisuje się w obchody 30. rocznicy powstania Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe