Rajd rowerowy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

  • 24.05.2022, 11:34
  • Justyna Przeszło
Rajd rowerowy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Już w najbliższą sobotę (28.05) w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Rajd Rowerowy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Wydarzenie sportowe  powstało w ubiegłym roku w związku z setną rocznicą pobytu Józefa Piłsudskiego na terenie Tomaszowa Lubelskiego. Na wydarzenie zaprasza Jarosław Korzeń, wicestarosta Powiatu Tomaszów Lubelski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas rajdu będzie kilka punktów, gdzie uczestnicy usłyszą wiele ciekawych informacji związanych z postacią marszałka Józefa Piłsudskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jarosław Korzeń informuje w jakim miejscu będzie start i meta Rajdu rowerowego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rajd Rowerowy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim obędzie się bez względu na pogodę już w najbliższą sobotę 28 maja. Przejazd upamiętni pobyt Józefa Piłsudskiego na ziemi tomaszowskiej.

Więcej szczegółów na temat rajdu usłyszą Państwo w najbliższą sobotę w audycji samorządowej Powiatu Tomaszów Lubelski.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe