Mundurowi z krasnostawskiej policji zapobiegli nielegalnym wyścigom

  • 25.05.2022, 11:49 (aktualizacja 25.05.2022, 11:53)
  • Małgorzata Kryk
Mundurowi z krasnostawskiej policji zapobiegli nielegalnym wyścigom
W miniony weekend (21-22.05) na terenie powiatu krasnostawskiego trwały policyjne działania mające na celu przeciwdziałanie nielegalnym wyścigom samochodowym.

W związku z informacją o planowanej w minioną sobotę imprezie motoryzacyjnej, policjanci podjęli działania mające na celu zapobieganie nielegalnym wyścigom. W okolicy spotkania miłośników motoryzacji pojawiły się liczne patrole w tym wyposażone pojazdy z videorejestratorami. Mundurowi nie dopuścili do sytuacji, które mogłyby zagrażać innym uczestnikom ruchu drogowego, o czym informuje komisarz Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Działania funkcjonariuszy skupiły się na udaremnieniu prób nielegalnych wyścigów oraz zdecydowanym reagowaniu na próby naruszenia prawa.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe