Wakacje w Gminie Łukowa

  • 30.06.2022, 07:34
  • Joanna Ferens
Wakacje w Gminie Łukowa
Już jutro, 1 lipca przed południem w kolejnej audycji „Wakacje w Gminie” odwiedzimy gminę Łukowa, a konkretnie powiemy o ogólnopolskich uroczystościach upamiętniających 78. rocznicę Bitwy pod Osuchami które odbyły się (26.06) na placu przy Domu Pamięci w Osuchach.

Te uroczystości są dla nas jednym z najważniejszych punktów w całorocznym kalendarzu wydarzeń – tłumaczył Stanisław Kozyra, wójt Gminy Łukowa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Co roku na uroczystości przyjeżdża Anna Stańczyk-Przyłuska, córka Romana Kicińskiego ps. „Orkan”, który walczył w oddziale Józefa Steglińskiego „Corda”. W rozmowie wyjaśniała, dlaczego nie mogło jej tu dziś zabraknąć:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy do słuchania audycji Wakacje w Gminie, a szczególnie do zapoznania się materiałem przygotowanym przez Joannę Ferens o uroczystościach 78 rocznicy Bitwy pod Osuchami, które odbyły się w Gminie Łukowa.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe