Biłgoraj. Tour de Lubelskie

  • 03.07.2022, 20:09
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Tour de Lubelskie
W sobotę, 2 lipca sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Biłgoraju wyruszył rajd rowerowy "Tour de Lubelskie". Ok. 27km trasa przebiegała przez Biłgoraj, Kolonię Sól, Rezerwat Obary i Dąbrowicę k/ Biłgoraja.

Organizatorami wydarzenia byli biłgorajski Oddział PTTK, Grupa Rowerowa PTTK i Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy. Partnerami wydarzenia byli Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.

 

Chcemy zachęcić do rodzinnego spędzania czasu i chętnie wspieramy takie inicjatywy – tłumaczył Andrzej Łagożny, członek Zarządu Powiatu Biłgorajskiego i współorganizator wydarzenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O swoich motywacjach do udziału w rajdzie mówiła w rozmowie Ewa Schodzińska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

"Tour de Lubelskie" to cykl rajdów które odbywają się we wszystkich powiatach Lubelszczyzny, promując Tour de Pologne, który w sierpniu będzie mieć swoje etapy w województwie lubelskim.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe