Bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci

  • 04.07.2022, 13:40 (aktualizacja 05.07.2022, 08:49)
  • Małgorzata Zaręba
Bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu w okresie wakacyjnym realizuje coroczne turnusy dla dzieci ph. "Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2022”. Są to bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla sześćdziesięciu najmłodszych mieszkańców miasta.

Zajęcia będą miały charakter wychowawczo-profilaktyczny i podobnie jak w roku ubiegłym podzielone będą na dwa turnusy. Pierwszy odbędzie się w dn. 25-29.07, a drugi zaplanowano w dn. 01-05.08. Zajęcia będą urozmaicone i bardzo ciekawe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Turnusy odbędą się w miesiącach lipcu i sierpniu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mateusz Ferens dodał, że dzieci wakacyjny czas spędzą aktywnie na zajęciach i zabawach sportowych oraz wycieczkach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do kogo adresowane są zajęcia i kiedy prowadzone będą zapisy?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt pn. „Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2022” dofinansowany jest ze środków Miasta Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe