"Święto Konia"

  • 05.07.2022, 18:01
  • Adrianna Czugała
"Święto Konia"
Już niebawem Sitno stanie się miejscem do którego będą przybywać miłośnicy koni.

To wszystko za sprawą Święta Konia, na które w imieniu organizatorów zaprasza Daniel Bergiel, przedstawiciel Terenowego Koła hodowców koni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Głównym punktem wydarzenia są zawody zaprzęgowe jednokonne i parokonne oraz otwarte parkury w różnych wysokościach. Dla miłośników koni czeka wiele dodatkowych atrakcji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie startuje 17 lipca o godzinie 13.00. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 14 lipca pod numerem 662 158 978.

Patronat honorowy nad "Świętem Konia" sprawuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Starostwo Powiatowe w Zamościu oraz Wójt Gminy Sitno. Katolickie Radio Zamość objęło patronatem medialnym to wydarzenie.

Adrianna Czugała

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe