Pielgrzymka Rodzin do Matki Bożej Szkaplerznej

  • 06.07.2022, 14:08 (aktualizacja 06.07.2022, 14:13)
  • Joanna Suszko
Pielgrzymka Rodzin do Matki Bożej Szkaplerznej
Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Rycerze Kolumba oraz Parafia Katedralna w Zamościu zapraszają do wzięcia udziału w Pielgrzymce Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim.
Pielgrzymka rozpocznie się w sobotę 16 lipca o godzinie 5:00 rano zbiórką przy dzwonnicy Katedry. Następnie wyjazd autokarem do Krasnobrodu. Tam rozpocznie się piesze przejście do Sanktuarium w Tomasowie Lubelskim, by o godz. 12.00 uczestniczyć w sumie odpustowej.
 
Do udziału w pielgrzymce i do zapisów zaprasza ks. Robert Strus, proboszcz parafii katedralnej.
 
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapisy trwają do 10 lipca. Koszt udziału w pielgrzymce to 25 zł (od osoby) i obejmuje wynajęcie autobusu

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce rodzin z Zamościa do sanktuarium w Tomaszowie Lubelskim, gdzie w dniach 15-16 lipca odbywać się będą uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Szkaplerznej połączone z Diecezjalną Pielgrzymką Rodzin.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe