Złoci Małżonkowie w Cieszanowie

  • 17.08.2022, 10:57
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Złoci Małżonkowie w Cieszanowie Anita Wolanin
W Cieszanowie odbyła się (11.08) Uroczystość Złotych Godów Par Małżeńskich.

Wspólne świętowanie rozpoczęło się w Kościele Parafialnym od celebracji Mszy Świętej w intencji małżonków. Następnie część oficjalna miała miejsce w Domu Dziennego Pobytu w Cieszanowie. Szanowni Jubilaci z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Cieszanów w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zostali odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, a także otrzymali dyplomy i skromne upominki.

W wydarzeniu wzięło udział 13 par z terenu Gminy Cieszanów, mówi Proboszcz Parafii pw. Świętego Wojciecha w Cieszanowie, Ksiądz Stanisław Solilak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po części oficjalnej, złożeniu życzeń przez Burmistrza MiG Cieszanów, dekoracji medalami, odśpiewaniu gromkiego sto lat, wzniesieniu toastu, uczestnicy wydarzenia mogli wysłuchać krótkiego koncertu w wykonaniu zespołu Cztery Pory Roku z Oleszyc. W programie spotkania nie zabrakło wspólnego obiadu oraz biesiadowania, ciekawych rozmów a nawet tańców w rytm melodii z dawnych lat. Poczęstunek został przygotowany przez pracowników i seniorów z Domu Dziennego Pobytu oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Chotylubia.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe