Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

  • 20.09.2022, 10:49
  • Ewa Monastyrska
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka pixabay
Dziś, 20 września, wypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Święto to zostało zorganizowane po raz pierwszy 20 września 2010 roku, a pomysłodawcą powstania tego Dnia była Anna Nogacka, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 39 w Łodzi. Celem jest popularyzacja edukacji przedszkolnej, która odgrywa bardzo ważną rolę w życiu dziecka. Dzieci znacznie szybciej przechodzą procesy socjalizacji, szybciej przebiega także rozwój mowy oraz rozwój empatii. Zapytaliśmy dzieci z przedszkola w Krasnobrodzie o kilka ważnych rzeczy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzieci jednak mają także swoje marzenia. O czym marzą przedszkolaki?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niemal w całej Polsce Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest hucznie i nie brakuje tego dnia ani dobrej zabawy, ani licznych słodkości. Naszym najmłodszym składamy najserdeczniejsze życzenia i oby nigdy nie przestali marzyć i spełniać swoje marzenia.

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe