VI Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej

  • 26.09.2022, 11:34
  • Łukasz Kot
VI Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej Fundacja Civitas Christiana
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Civitas Christiana i Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana

Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej to jedno z najważniejszych wydarzeń społecznych w Polsce. Tegoroczna VI edycja odbędzie się w dniach 27-28 września w Warszawie. Tegoroczna edycja Festiwalu ponownie zgromadzi najważniejszych ekspertów Katolickiej Nauki Społecznej, przedsiębiorców, przedstawicieli świata nauki, samorządu i Kościoła. Wydarzenie to wyjątkowa okazja do wymiany myśli i doświadczeń osób aktywnie uczestniczących w życiu samorządowym, gospodarczym oraz w obszarach ekonomii społecznej i edukacji. Mówi Kamil Sulej dyrektor Instytutu Katolickiej Nauki Społecznej Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwszy dzień Festiwalu zakończy uroczysta Gala.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Drugiego dnia (28.09.2022) przygotowane zostały dwa szkolenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Patronat honorowy nad Festiwalem Katolickiej Nauki Społecznej sprawuje abp Salvatore Pennacchio Nuncjusz Apostolski w Polsce, abp Stanisław Gądecki Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski oraz kard. Kazimierz Nycz Metropolita Warszawski. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Civitas Christiana i Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana.

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe