Nasi Akademicy - zgarniają pełną pulę - DOJLIDY pokonane !!!

  • 20.10.2022, 09:35
  • Małgorzata Zaręba
Nasi Akademicy - zgarniają pełną pulę - DOJLIDY pokonane !!!
Nasi akademicy nie zawiedli - na własnej hali w Zamościu, pokonali drużynę UKS DOJLIDY Białystok 3:0.

Było to pierwsze zwycięstwo w LOTTO Superlidze sezonu 2022/2023 i w dodatku za pełne trzy punkty, które były nam bardzo potrzebne. Mecz był niesamowicie „zacięty" i wyrównany: Andrew Baggaley pokonał byłego naszego zawodnika Daniela Góraka 3:2, Jakub Folwarski pokonał „jedynkę" z Białegostoku Chińczyka Shiyu Suna 3:1. Po wyrównanym pojedynku w dwóch pierwszych setach na przewagi - Piotr Chodorski pokonał swojego byłego kolegę klubowego Tomasza Lewandowskiego 3:0. Wielkie brawa dla naszych zawodników cieszymy się ze zdobytych punktów. BRAWO PANOWIE !!!

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe