Odprawa graniczna poza czynnym przejściem granicznym

  • 02.11.2022, 09:41 (aktualizacja 04.11.2022, 13:53)
  • Małgorzata Zaręba
Odprawa graniczna poza czynnym przejściem granicznym Fot. NOSG
W związku z uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym, w sobotę (29.10) funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej dokonali odprawy granicznej poza czynnym przejściem granicznym.

Miejsce przekroczenia granicy wyznaczono w rejonie znaku granicznego nr 675 w miejscowości Dyniska w pow. tomaszowskim. Granicę na obu kierunkach przekroczyło 219 osób, które udały się do Polski i na Ukrainę. Funkcjonariusze z Placówki w Hrebennem sprawdzali dokumenty osób przekraczających granicę oraz zadbali o zabezpieczenie nienaruszalności granicy państwowej. Umożliwienie przekroczenia granicy poza czynnym przejściem granicznym było możliwe dzięki porozumieniu Głównych Pełnomocników Granicznych Polski i Ukrainy.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe