Biłgoraj. Paczuszka dla maluszka

  • 27.11.2022, 17:30
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Paczuszka dla maluszka
Rycerze Kolumba działający przy parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju włączyli się w ogólnopolską akcję ph. "Paczuszka dla Maluszka". Jest to bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 roku, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej celem jest świąteczne wsparcie Domów Dziecka, Domów Samotnej Matki oraz hospicjów.

– Przez cały adwent, pod specjalnie przygotowaną przez Rycerzy Kolumba choinką, która znajduje się w naszym kościele można złożyć prezenty dla dzieci i matek. Za przyniesioną paczkę każdy może wziąć dla siebie specjalną bombkę bożonarodzeniową – nieodłączny symbol akcji – wyjaśnia ks. Andrzej Chilewicz, kapelan Rycerzy Kolumba.

Dary zostaną przez Rycerzy dostarczone do placówek w najbliższej okolicy.

Joanna Ferens

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe