Finał XX Jubileuszowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla LSO

  • 02.12.2022, 11:27
  • Joanna Suszko
Finał XX Jubileuszowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla LSO
Trwają nie tylko piłkarskie zmagania na mundialu w Katarze.

Sportowe emocje zapewniają także ministranci i lektorzy z naszej diecezji, którzy już jutro (03.12) w Tomaszowie Lubelskim rozegrają finały XX Jubileuszowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Etapy rozgrywanego turnieju przybliża ks. Sebastian Koper, diecezjalny duszpasterz LSO.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Koper przedstawia program jutrzejszych wydarzeń.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami turnieju jest Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu oraz Liturgiczna Służba Ołtarza naszej diecezji oraz Miasto Tomaszów Lubelski. Partnerami wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, II Liceum Ogólnokształcące oraz Parafia Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim. Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny,

Dodajmy także, że zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych będą reprezentować naszą diecezję w XVIII Mistrzostwach Polski LSO w Halowej Piłce Nożnej, które odbędą się w czerwcu w Gnieźnie.

 

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe