Udział burmistrza Hrubieszowa w debacie w Parlamencie Europejskim

  • 07.12.2022, 17:26
  • Justyna Przeszło
Udział burmistrza Hrubieszowa w debacie w Parlamencie Europejskim Źródło: Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszów / Facebook
W początkowym okresie wojny na Ukrainie, pomoc uchodźcom wojennym była możliwa dzięki połączeniu ogromnego zrywu polskiego społeczeństwa wespół z działaniami lokalnych samorządów, organizacji pozarządowych i działaniami rządu. Realizowanie takiej formy pomocy odbywało się głównie w przygranicznych miastach, w tym również w Hrubieszowie.

Udział mieszkańców miasta Hrubieszowa i wszystkich organizacji, które wspierały miasto w Ośrodku Recepcyjnym na granicy z Ukrainą był na najwyższym poziomie. Okazją by podzielić się tym w jaki sposób mieszkańcy Hrubieszowa nieśli pomoc Ukraińcom była debata w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

O przebiegu debaty informowała radiosłuchaczy Marta Majewska, burmistrz Hrubieszowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kto oprócz burmistrza Hrubieszowa wziął udział w debacie?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że punkt recepcyjny działający przy Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji nadal funkcjonuje.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O szczegółach dotyczących debaty w Parlamencie Europejskim w Brukseli z udziałem Marty Majewskiej, burmistrza miasta Hrubieszów, dowiedzą się Państwo w audycji samorządowej Miasta Hrubieszów już w najbliższą sobotę 10 grudnia.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe