Turniej Charytatywny Służb Mundurowych „Gramy dla Ariany”

  • 08.12.2022, 09:26 (aktualizacja 08.12.2022, 10:02)
  • Małgorzata Zaręba
Turniej Charytatywny Służb Mundurowych „Gramy dla Ariany”
Przed nami III edycja Turnieju Charytatywnego Służb Mundurowych Garnizonu Zamość o Puchar Wiceministra Sprawiedliwości Marcina Romanowskiego.

„Gramy dla Ariany” pod takim hasłem w sobotę (10.12) na hali sportowo - widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbędzie się charytatywny turniej. Uroczyste rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godz. 9.00, a w rozgrywkach piłkarskich wezmą udział reprezentanci jednostek mundurowych. Podczas turnieju odbędzie się zbiórka środków finansowych dla chorej Ariany. Zakończenie sportowych pojedynków przewidziane jest na godz. 14.00, a w wydarzeniu mogą uczestniczyć wszyscy chętni, którzy w tym dniu zechcą pokibicować piłkarzom i finansowo wesprzeć Arianę. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe