Lubaczów. II Gala Wolontariatu

  • 20.12.2022, 11:04
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. II Gala Wolontariatu
19 grudnia o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyła się II Gala Wolontariatu 2022.

To szczególne wydarzenie odbyło się, aby w wyjątkowy sposób, podsumować i uhonorować osoby, które nie szczędzą ani sił ani środków, by pomagać tym najbardziej potrzebującym. Na Galę przybyły osoby, które na co dzień troszczą się o pomoc drugiemu człowiekowi. Inicjatywa ta skupiła stowarzyszenia i organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu lubaczowskiego, mówi pomysłodawczyni Gali Poseł na Sejm RP, Teresa Pamuła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bieżący rok stanowił duże wyzwanie dla każdego z nas, jednak mieszkańcy i organizacje zdały ten egzamin wzorcowo, wspomina Pani Teresa Pamuła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Posłanka na Sejm RP, Teresa Pamuła składa wyrazy wdzięczności tym, którzy w tym roku wykazali się swoją dobroczynnością.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku podziękowania, statuetki i listy gratulacyjne otrzymało 28 stowarzyszeń i 23 osoby indywidualne z terenu powiatu lubaczowskiego.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (57)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe