XX Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Podwórkowych

  • 23.01.2023, 07:35 (aktualizacja 23.01.2023, 11:14)
  • Ewa Monastyrska
XX Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Podwórkowych UM Tomaszów Lubelski
Jeśli ferie to na sportowo. W Tomaszowie Lubelskim w dniach 16-18 stycznia odbył się XX Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Podwórkowych.

Udział w wydarzeniu wzięli uczniowie ze szkół podstawowych. "Tak się spędza ferie w Tomaszowie" - powiedział burmistrz miasta, Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O szczegółach turnieju powiedział przewodniczący Rady Miasta, a zarazem nauczyciel wychowania fizycznego, Mirosław Fus. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 Ich zadaniem było także wymyślenie dla swoich drużyn zabawnych nazw. Jedna z drużyn nazywała się "Pomarańczowe ogórki". Dla dzieci było to niezwykłe doświadczenie i doskonała zabawa. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzieci otrzymały medale, pamiątkowe dyplomy, kosze ze słodyczami, a na poczęstunek, burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Wojciech Żukowski zaproponował młodym sportowcom pizzę. 

 

 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe