Lubaczów. Za nami rozstrzygnięcie XV Przeglądu Zespołów Kolędniczych

  • 26.01.2023, 15:37
  • Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Za nami rozstrzygnięcie XV Przeglądu Zespołów Kolędniczych Ks. Mariusz Pastuszak
W niedzielę, 22 stycznia, Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie miał miejsce XV Przegląd Zespołów Kolędniczych „Idźcie i głoście – Herody 2023”.

Jak co roku do zadania jury należało wyłonienie najlepszego zespołu kolędniczego wśród zgłoszonych kandydatów. Tegoroczni uczestnicy konkursu prezentowali wysoki poziom, zarówno od strony wizualnej jak i technicznej. W tym roku rywalizowało między sobą cztery grupy kolędnicze, mówi przewodnicząca jury Krystyna Czura:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W trakcie Przeglądu wystąpili także goście specjalni, dodaje członek jury, Wiesław Huk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Grupa Polskich Dzieci z Jaworowa została zaproszona na wydarzenie przez Dziekana Dekanatu Lubaczowskiego, Księdza Andrzeja Stopyrę, podkreśla Prezes Towarzystwa Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej Oddział w Jaworowie, Zofia Michniewicz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwsze miejsce w XV Przeglądzie Zespołów Kolędniczych „Idźcie i głoście – Herody 2023” zajęła grupa „Wesoła Gromadka” z MGOK w Oleszycach.

Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe