Fałszywe dokumenty na granicy

  • 02.02.2023, 10:02 (aktualizacja 02.02.2023, 10:11)
  • Małgorzata Zaręba
Fałszywe dokumenty na granicy Fot. NOSG
Na drogowych przejściach granicznych w Kukurykach i Terespolu zatrzymano dwóch mężczyzn posługujących się fałszywymi dokumentami.

Dwaj podróżni próbowali przekroczyć granicę polsko-białoruską posługując się podejrzanymi dokumentami. Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Terespola w obu przypadkach wykryli fałszerstwo. W pierwszym przypadku zatrzymano obywatela Ukrainy. Kontroli drogowej dokonano  w poniedziałek (30.01) w Kukurykach, o czym informuje kapitan SG Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.

loadingŁaduję odtwarzacz...

We wtorek (31.01) w Terespolu do kontroli drogowej zatrzymano pasażera jednego z samochodów osobowych. Funkcjonariusze niezgodności zauważyli w karcie pobytu oraz paszporcie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kapitan Dariusz Sienicki dodał, że w obu sprawach wszczęto postępowania przygotowawcze.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej podczas prowadzonych odpraw granicznych ujawnili w ubiegłym roku ponad 1800 fałszerstw różnych dokumentów, przedstawianych do kontroli przez podróżnych.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe