Służba Więzienna szuka pracowników

  • 03.02.2023, 16:42
  • Joanna Suszko
Służba Więzienna szuka pracowników
Okręgowa Dyrekcja Służby Więziennej w Lublinie ogłasza rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego do służby w jednostkach penitencjarnych okręgu lubelskiego.

Poszukiwani są kandydaci na stanowisko strażnika działu ochrony. Do służby więziennej na Lubelszczyźnie może dołączyć nawet 200 osób. Kto może starać się o pracę w Służbie Więziennej? Tłumaczy kapitan Jarosław Małecki, rzecznik prasowy dyrektora Zakładu Karnego w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W naszym regionie zrekrutowani kandydaci mogą znaleźć pracę w Zakładzie Karnym w Chełmie, Hrubieszowie, Krasnymstawie i Zamościu. Mile widziane są także kobiety.

loadingŁaduję odtwarzacz...

To atrakcyjna i rozwijająca praca - zachęca kpt. Małecki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dokumenty można składać w formie papierowej, osobiście lub za pośrednictwem operatora pocztowego do 6 lutego br w wybranych jednostkach prowadzących rekrutację, a więc w Zakładach Karnych: w Białej Podlaskiej, Chełmie, Hrubieszowie, Opolu Lubelskim, Włodawie, Zamościu i Żytkowicach oraz Areszcie Śledczym w Krasnymstawie, Lublinie i Radomiu.

Adresy kontaktowe zainteresowani znajdą na stronie Służby Więziennej wymienionych Zakładów Karnych.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe