„Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski – "Gramy dla Marcelinki"

  • 14.03.2023, 13:30
  • Małgorzata Zaręba
„Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski – "Gramy dla Marcelinki"
Stowarzyszenie Dawcy Uśmiechu – Smile Donors wraz ze Stowarzyszeniem Zamojskie Centrum Wolontariatu organizują „Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski – "Gramy dla Marcelinki". Turniej odbędzie się w poniedziałek (10.04) na hali OSIR w Zamościu przy ul. Królowej Jadwigi 8. Środki zebrane podczas rozgrywek zostaną przekazane na leczenie Marcelinki.

Dziewczynka choruje na zespół Retta - rzadką chorobę genetyczną, która dotyka niemalże wyłącznie dziewczynki, kilkanaście miesięcy od urodzenia. Marcelinka jest całkowicie uzależniona od osoby dorosłej, nie jest w stanie sama wykonywać najprostszej czynności, nie mówi.

Jeśli ktoś z Państwa ma możliwość i chciałby wesprzeć Marcelinkę w pokryciu kosztów leczenia, rehabilitacji oraz zakupu niezbędnych sprzętów poniżej podajemy rachunek Fundacji, na który można kierować indywidualne wpłaty:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ul.Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
tytułem: 28 506 Lewicka Marcelina - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Numer rachunku: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe