Biłgoraj. Dzień Otwarty w KLO

  • 20.03.2023, 17:25
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Dzień Otwarty w KLO
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju zorganizowało (20.03) Dzień Otwarty dla uczniów kl. VIII szkoły podstawowej, którzy chcieli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły.

Wicedyrektor szkoły, Maria Oleszek przedstawiła przybyłym uczniom ofertę edukacyjną Katolickiego Liceum. Co zatem oferuje biłgorajski ‘Katolik’ absolwentom klas ósmych?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wicedyrektor Maria Oleszek dodała, iż Katolickie Liceum to przede wszystkim szkoła z wartościami:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie wydarzenia znalazły się między innymi: zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły, lekcje pokazowe z języka angielskiego, historii i geografii, pokazy chemiczne, a także zwiedzanie placówki i rozmowy z jej obecnymi uczniami. Dla ósmoklasistów został również przygotowany słodki poczęstunek.

 

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe