Biłgoraj. Aplikacja maturalna w KLO

  • 31.03.2023, 16:39
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Aplikacja maturalna w KLO
Matura Speaking - aplikacja przeznaczona dla uczniów przygotowujących się do ustnego egzaminu maturalnego z języka angielskiego, powstała w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju i jest już do pobrania w sklepie Google Play.

Pomysłodawcą i twórcą aplikacji jest Witold Pluta, nauczyciel języka angielskiego w biłgorajskim „Katoliku”. W rozmowie wyjaśniał, iż aplikacja składa się z dwóch modułów, które odpowiadają dwóm z trzech zadań na egzaminie ustnym z języka angielskiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tworzeniu projektu uczestniczyli również uczniowie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Matura Speaking jest dostępna na urządzenia z systemem Android i można ją pobrać TUTAJ. Jak wynika z informacji raportu ze sklepu Google Play, po kilku dniach od publikacji została już pobrana na ponad 1000 urządzeń.

Więcej informacji można znaleźć również na stronie internetowej schoollab.edu.pl. TUTAJ

Joanna Ferens

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe