Niedziela Radiowa w Udryczach

  • 22.05.2023, 17:36
  • Joanna Suszko
Niedziela Radiowa w Udryczach
Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Udryczach była kolejną, którą Katolickie Radio Zamość w niedzielę (21.05) odwiedziło na szlaku tzw. "Niedziel Radiowych".

Parafia należy do dekanatu Sitaniec. Została erygowana w 1977 roku. Transmitowanej Mszy św. przewodniczył proboszcz parafii ks. Jerzy Pytlik, natomiast homilię wygłosił ks. dr Piotr Spyra, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu. Nawiązywał w niej do przeżywanej uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Spyra podkreślał także, że doświadczenie głębszej relacji z Panem Bogiem przynagla do dzielenia się Ewangelią z innymi. W tę misję wpisuje się Katolickie Radio Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rozmów z księdzem proboszczem i przedstawicielami parafii w Udryczach można wysłuchać TUTAJ

Joanna Suszko

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe