Przysięga nowych żołnierzy WOT

  • 24.05.2023, 11:27 (aktualizacja 24.05.2023, 11:32)
  • Łukasz Kot
Przysięga nowych żołnierzy WOT WOT Lublin
Szóste święto 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”.

W najbliższą sobotę, 27 maja br. o godz. 12.00, na Placu Zamkowym w Lublinie odbędzie się uroczysty apel z okazji święta 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, połączony z przysięgą nowych żołnierzy. O godz. 13.00, terytoriasi zapraszają na Błonia pod Zamkiem na piknik wojskowy pełen atrakcji. Informuje kpt. Marta GABOREK Oficer Prasowy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na Błoniach podczas pikniku rozmieszczone będą stoiska promocyjne, gdzie będzie można porozmawiać z żołnierzami-rekruterami 2 LBOT o służbie, a zainteresowani wstąpieniem w szeregi terytorialsów będą mogli złożyć wniosek o powołanie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Będzie to już szóste święto 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”.

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe