50. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu

  • 25.02.2017, 14:55
  • Arkadiusz Efner
50. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu
O zachowanie abstynencji przez polskie rodziny, dawanie świadectwa życia trzeźwości przez kapłanów oraz za sprawujących władzę, aby „przeciwstawiali się demoralizacji społeczeństwa i troszczyli się o trzeźwość” – będą się modlić katolicy w całej Polsce od 26 lutego do 4 marca.

W tych dniach potrwa jubileuszowy 50. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Program modlitw w naszej diecezji na najbliższy czas przedstawia ks. Jerzy Frankiewicz, duszpasterz trzeźwości Dekanatu Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do udziału w tych wydarzeniach zachęcają Duszpasterze Trzeźwości Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. 50. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu potrwa do 4 marca.

Arkadiusz Efner

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe