Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Sukcesy zawodników KS "Agros" Zamość

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy trenujący w zamojskim KS Agros.

Minionego weekendu w dn. 30-31.07. w Jeleniej Górze odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce.
W biegu na 100m - złoto zdobył Dominik Kopeć i srebro wywalczył Hubert Kalandyk. Z kolei w kategorii kobiet świetnie zaprezentowała się Magdalena Wronka, która w biegu na 100 m zdobyła srebrny medal, a w biegu na 200m brązowy. W biegu na 200m złoty medal zdobył także Hubert Kalandyk, a srebrny Dominik Kopeć. Na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski pierwsze miejsce zajęła sztafeta 4x100m, a IV miejsce sztafeta 4x400m. Natomiast w biegu na 5000m - VI miejsce zajęła Joanna Szmit. W klasyfikacji medalowej KS AGROS Zamość zajął III miejsce, a w klasyfikacji punktowej VII miejsce z 184 punktami.

Skład sztafety 4x100m: Dawid Muzyczuk, Hubert Kalandyk, Michał Jakóbczyk i Dominik Kopeć.
Skład sztafety 4x400m: Dawid Muzyczuk, Patryk Bryliński, Michał Sobolewski, Oktawian Kawka.