LITWA - ŁOTWA

  • 10.07.2017, 18:30 (aktualizacja 10.07.2017, 19:28)
  • Joanna Suszko/Joanna Mazurek
LITWA - ŁOTWA
To propozycja na wakacje dla młodzieży.

Duch ubiegłorocznych Światowych Dni Młodzieży wciąż trwa. Przekona się się o tym każdy, kto zdecyduje się pojechać na Łotwę z ks. Tomaszem Szadym. Wikariusz parafii konkatedralnej w Lubaczowie organizuje wyjazd w dniach 24-29 lipca. Oferta skierowana jest przede wszystkim do młodzieży, ale też mile widziane będą całe rodziny. Trzeba się jednak pospieszyć, bo zapisy trwają jeszcze tylko do 15 lipca. Jak podkreśla ks. Szady wyjazd jest kontynuacją Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Krakowie. Chcemy odwiedzić młodzież, która gościła w naszej diecezji podczas diecezjalnych ŚDM – tłumaczy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowe informacje na temat programu wyjazdu i dane kontaktowe dotyczące zapisów są dostępne na stronie internetowej Katolickiego Radia Zamość oraz na plakatach.

 

Joanna Suszko/Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe