Wakacyjna kropla krwi

  • 17.07.2017, 11:33 (aktualizacja 17.07.2017, 12:35)
  • Joanna Ferens
Wakacyjna kropla krwi
Już po raz drugi w Majdanie Starym została zorganizowana (16.07) akcja poboru krwi pod hasłem „Wakacyjna kropla krwi”.

Kierownik biłgorajskiego oddziału PCK, Edward Kurzyna wyjaśnia, dlaczego krew jest szczególnie potrzebna w okresie wakacyjnym:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kierownik Kurzyna dodaje również, iż akcja cieszy się wielkim powodzeniem:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Inicjatorem akcji w Majdanie Starym jest ks. Adrian Borowski, który sam od wielu lat jest honorowym i zasłużonym dawcą krwi. Kapłan dziękuje wszystkim zaangażowanym w wakacyjną akcję:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród oddających krew była także dyrektor szkoły w Majdanie Starym, Irena Szmołda, która podkreślała, iż pomoc drugiemu człowiekowi to coś, co płynie z potrzeby serca:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Akcja została zorganizowana przez Parafię pw. Św. App. Piotra i Pawła w Majdanie Starym, Zespół Szkół im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym, biłgorajski Oddział PCK, zaś zbiórkę przeprowadziło Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział w Tomaszowie Lubelskim. Do oddanie krwi zgłosiło się 51 osób, zaś krew oddało 40 osób.
 

Joanna Ferens

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mmmmm
Mmmmm 19.07.2017, 23:04
Jako ja oddawałem krew to nikt nie robił z tego sensacji a tym bardziej zdjęć????

Pozostałe