Reagujmy odważnie na zło - apeluje bp Mariusz Leszczyński

  • 19.07.2017, 09:20
  • Joanna Mazurek
Reagujmy odważnie na zło - apeluje bp Mariusz Leszczyński
Przynieśli swoje troski i radości do Nabroskiej Pani. Setki pielgrzymów, w tym sołtysi z terenu diecezji zamojsko-lubaczowskiej, wzięło w niedzielę udział w uroczystościach odpustowych ku czci NMP z Góry Karmel w Nabrożu. Uroczystej sumie odpustowej przewodniczył bp Mariusz Leszczyński. „Brońmy życia i praw rodziców do ich dzieci […]. Brońmy także katolickiego małżeństwa. […]. Reagujmy odważnie na zło” - apelował.

loadingŁaduję odtwarzacz...

„Różaniec, medalik, szkaplerz, obrazek z wizerunkiem Maryi miały dla minionych pokoleń naszego narodu o wiele większe znaczenie w utrzymaniu wiary, w walce o wolność i zachowanie kultury narodowej niż jakakolwiek broń” – podkreślał bp Leszczyński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że od 4 czerwca nabroska świątynia nosi tytuł Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej.

 

.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (10)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe