02.09 Różaniec. Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego

  • 03.09.2017, 00:45 (aktualizacja 03.09.2017, 00:55)
  • Joanna Suszko
02.09 Różaniec. Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego
2 i 3 września krzyż wielkopiątkowy św. Jana Pawła II przebywa w parafii w Różańcu.

W pierwszą sobotę miesiąca (2 września), krzyż przybył do parafialnego kościoła pw. św. Antoniego Padewskiego w Różańcu. Uroczystościom powitania krzyża i Mszy św. przewodniczył biskup Mariusz Leszczyński. Podczas Mszy św. udzielił on także 30 młodym osobom sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Proboszczem parafii od nieco ponad roku jest ks. Wiesław Banaś. W rozmowie potwierdzał oddanie wiernych na rzecz parafii, opowiedział o szczegółach jej funkcjonowania i przygotowaniach do nawiedzenia krzyża.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wciąż trwa nawiedzenie krzyża wielkopiątkowego św. Jana Pawła II w dekanacie Tarnogród. Już dziś od godz. 17.00 krzyż przybędzie do kolejnej parafii,  pw. św. Jozafata w Zamchu.

Joanna Suszko

Zdjęcia (73)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe