IV wakacyjny rajd hedwiżańskim szlakiem

  • 13.08.2016, 06:42 (aktualizacja 16.08.2016, 06:48)
  • Joanna Ferens
IV wakacyjny rajd hedwiżańskim szlakiem
W Hedwiżynie, Stowarzyszenie 'Jadwiżanie' przy wsparciu Gminy Biłgoraju, zorganizowało IV wakacyjny rajd hedwiżańskim szlakiem.

Impreza rowerowo - turystyczna połączona została ze wspólnym grillowaniem i atrakcjami sportowymi. Rajd i towarzyszące mu atrakcje odbył się 13 sierpnia, zaś na dwie trasy rowerowe o różnym stopniu trudności wystartowało kilkudziesięciu zawodników, głównie mieszkańców  północnej części Gminy Biłgoraj. O wartości imprezy informuje  Anna Grygiel, członek Stowarzyszenia 'Jadwiżanie':

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwsza trasa rajdu przeznaczona jest dla bardziej zaawansowanych rowerzystów:
loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy jednak nie zapomnieli również o najmłodszych amatorach jednośladów:
loadingŁaduję odtwarzacz...

Po rajdzie był wspólny poczęstunek oraz gry i konkursy z nagrodami. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większa popularnością.

Joanna Ferens

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe