Paczka dla kombatanta

  • 12.12.2017, 09:19 (aktualizacja 12.12.2017, 09:22)
  • Anna Niderla-Kudach
Paczka dla kombatanta
ŚZŻAK Okręg Zamość włącza się w akcję pn. „Paczka dla kombatanta”, która ma na celu oddanie należnego szacunku i okazanie wdzięczności Weteranom m. in. AK i BCh, za ich bohaterską walkę w obronie ludności Zamojszczyzny i o niepodległą Ojczyznę.

W ramach akcji członkowie Związku chcą odwiedzić ze świątecznymi życzeniami i paczkami żyjących uczestników Powstania Zamojskiego, żołnierzy AK i BCH – poinformował Sławomir Zawiślak, prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z roku na rok liczba żyjących weteranów maleje, a Związkowi nie do wszystkich dotąd udało się dotrzeć, dlatego prosi o pomoc w ich odszukaniu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nazwiska i adresy znanych Państwu weteranów należy kierować do Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość osobiście (sekretariat: ul. Partyzantów 3, pokój nr 31) lub telefonicznie (tel. 84 677 65 56, a także: 501589888 lub 508257914) w godzinach urzędowania (od 9:00 do 13:00) – od poniedziałku do piątku lub też mailowo na adres: [email protected]

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe