Rajd Wzgórzami Roztocza

  • 14.02.2018, 11:12 (aktualizacja 14.02.2018, 13:58)
  • Małgorzata Kryk
Rajd Wzgórzami Roztocza
44 Rajd Zimowy „Wzgórzami Roztocza” odbędzie się 3 marca (sobota). Zima jest porą roku, kiedy Roztoczańskie lasy tworzą piękny krajobraz ponieważ drzewa pokryte są białym puchem, a na szlakach możemy zaobserwować ślady dzikich zwierząt. Dlatego rajd adresowany jest to wszystkich miłośników pieszego spacerowania i sympatyków nordic walkingu.

Jak zawsze dla miłośników turystyki pieszej przygotowano 2 trasy rajdowe:
- pierwsza 6 kilometrowa, która poprowadzi od Tarnowoli do Józefowa
- druga 8 kilometrowa, której start zaplanowano w Szopowem, a metę w Józefowie.
Więcej o rajdzie powiedział Edward Słoniewski, prezes zamojskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapisy na rajd przyjmowane są do 26 lutego w Oddziale Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, którego siedziba mieści się przy ul. Staszica 31 w Zamościu. Organizatorem zimowego rajdu jest Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Zamościu oraz Centrum Turystyki „Roztocze”w Józefowie.

Szczegóły dotyczące rajdu [kliknij tutaj]
 
 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe