Ekstremalna Droga Krzyżowa

  • 22.02.2018, 11:00
  • Joanna Suszko
Ekstremalna Droga Krzyżowa
"Droga Pięknego Życia". W diecezji rusza już jutro (23.02).

W piątki Wielkiego Postu, 23 lutego i 23 marca po raz kolejny w naszej diecezji wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. To inicjatywa, która każdego roku się rozwija i angażuje coraz więcej uczestników. Na czym polega? Wyjaśnia ks. Witold Bendarz, koordynator EDK w diecezji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku EDK w diecezji została przygotowana w czterech rejonach: Hrubieszów, Goraj, Kosobudy i Tomaszów Lubelski. W każdym z rejonów do wyboru jest kilka, zróżnicowanych długością tras.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W rejonie Hrubieszów uczestnicy EDK swoją wędrówkę rozpoczną jutro wieczorem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Droga pięknego życia” to hasło, które towarzyszy obecnej edycji Ekstemalnej Drogi Krzyżowej. Jej założeniem jest przekraczanie siebie – dodaje ks. Bendarz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowe informacje, dotyczące EDK i zaplanowanych tras można znaleźć na stronie www.edk.org.pl .

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe