Rajd seniorów

  • 05.09.2016, 10:35
  • Joanna Ferens
Rajd seniorów
W sobotę (3.09) biłgorajscy seniorzy uczestniczyli w rajdzie rowerowym zorganizowanym w ramach projektu "Aktywni w społeczności" dofinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Rajd był kolejnym działaniem podejmowanym w Biłgoraju, w związku z aktywnością seniorów, o czym informuje jedna z organizatorek rajdu, Teresa Wołoszyn:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla uczestników przygotowana została niewymagająca, niespełna 30-kilomerowa trasa, która pozwoliła poznać piękne zakątki Gminy Biłgoraj. Uczestnicy wyruszyli z Biłgoraja na Brodziaki, po drodze odwiedzili najstarszy dąb w Gminie Biłgoraj i miejsce, gdzie w czasie II wojny światowej obozował oddział „Corda”. Na zakończenie rajdu odbyły się  konkursy, poczęstunek i ognisko zorganizowanym w Brodziakach.

Joanna Ferens

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe