Czwartki z Niepodległą

  • 16.08.2018, 09:06 (aktualizacja 17.08.2018, 11:25)
  • Joanna Mazurek
Czwartki z Niepodległą
Którzy zamościanie i w jaki sposób związani byli z odzyskiwaniem przez Polskę niepodległości? – na to, i wiele innych pytań związanych z historią Hetmańskiego Grodu pozna odpowiedź każdy, kto o godz. 11.00 przyjdzie pod zamojski Ratusz.

Wszystko dzięki akcji„Czwartki z Niepodległą”, w ramach której w każdy czwartek lipca i sierpnia po mieście oprowadza przewodnik ze Stowarzyszenia Turystyka z Pasją. Zwiedzanie jest całkowicie bezpłatne, przewodnik ubrany w strój z epoki, a trasa ciekawa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Zamość i Urzędu Marszałkowskiego Stowarzyszenie zaprasza także na inne bezpłatne atrakcje, które dostępne są w Kazamacie Wschodniej Bastionu II: wystawę strojów historycznych i projekcję przedwojennych filmów we wtorki o godz. 21, to jednak nie wszystko.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Wkrótce na naszej antenie radiowe zwiedzanie Zamościa. Po mieście oprowadzi nas przewodnik ze Stowarzyszenia Turystyka z Pasją Dominika Lipska.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe