Śp. ks. Marek Sobiłło od 5 lat patronem Klubu HDK w Łukowej

  • 21.10.2018, 13:05
  • Joanna Ferens
Śp. ks. Marek Sobiłło od 5 lat patronem Klubu HDK w Łukowej
Klub Honorowych Dawców Krwi w Łukowej zaprosił (20.10) do kościoła pw. WNMP w Łukowej na mszę św., z okazji 5. rocznicy nadania Klubowi imienia ks. Marka Sobiłło.

Prezes łukowskich krwiodawców, Robert Chmiel przypomniał, w jaki sposób doszło do tego, że śp. ks. Sobiłło został patronem Klubu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na mszy św. obecna była również dyrektor Regionalnego Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, Elżbieta Puacz, która podkreślała wyjątkowość tutejszych krwiodawców:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor Puacz dodała, iż w setną rocznicę odzyskania niepodległości wartość krwi ma szczególnie wymowną symbolikę:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po Eucharystii wszyscy krwiodawcy spotkali się na wspólnej kolacji, podczas której rozmawiano o planach na przyszłość i dalszym rozwoju akcji poboru krwi w Łukowej.

Joanna Ferens

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe