ME w podnoszeniu ciężarów

  • 22.10.2018, 10:10 (aktualizacja 23.10.2018, 08:53)
  • Małgorzata Kryk
ME w podnoszeniu ciężarów Małgorzata Kryk
Na hali tenisowej OSiR w Zamościu przy ul. Królowej Jadwigi 8 w dn. 19-27.10 odbywają się ME U20 i U23 w podnoszeniu ciężarów.

Dla Zamościa jako gospodarza impreza o randze Mistrzostw Europy w sportach olimpijskich to ogromne wyzwanie. Przez osiem dni trwania Mistrzostw ciężarowcy korzystają z obiektów sportowych OSiR-u: hali tenisowej, siłowni, sali mat czy sali konferencyjnej. Ceremonia otwarcia zawodów rozpoczęła się w piątek (19.10) na hali widowiskowo – sportowej. Natomiast główne zmagania ciężarowców odbywają się na hali tenisowej. W niedzielę (21.10) nasze miasto reprezentowała zawodniczka KS Agros Zamość, Agnieszka Kuczmaszewska, która w rwaniu zajęła IV miejsce, a w dwuboju VI.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak wyglądały przygotowania zawodniczki do ME?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla Zamościa jako gospodarza Mistrzostwa Europy to wielkie wyzwanie. Agnieszka Kuczmaszewska w poprzednich latach miała szansę reprezentować nasz kraj na MP i MŚ. Jej zdaniem nasze miasto pod względem organizacyjnym podobnie jak najlepsi zawodnicy spisuje się na medal.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W poniedziałek (22.10) w kategorii 162 kg (71 + 91) VI miejsce zajęła zawodniczka Agrosu Ewelina Czop. W kolejnych dniach, codziennie w godz. 9.00-21.00 zmagania ciężarowców są transmitowane na żywo w internecie. Prezes KS Agros Zamość, Konrad Firek zachęca wszystkich chętnych do oglądania ME na żywo.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Prezes LOZPC, Zdzisław Żołopa przyznał, że w Zamościu zobaczymy wielu znanych ciężarowców.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem ME na zlecenie PZPC jest KS Agros Zamość.


 

 

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (62)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe