Na basenie uczczono Niepodległość Polski

  • 14.11.2018, 10:49
  • Małgorzata Kryk
Na basenie uczczono Niepodległość Polski fot.OSiR
OSiR przyłączył się do obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości. Ci, którzy chcieli uczcić Niepodległość Polski na sportowo w sobotę (10.11) na Krytej Pływalni zamojskiego OSiR- u przepłynęli dowolnym stylem 100 metrów.

Uroczystego otwarcia imprezy w imieniu Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu Mateusza Ferensa, dokonała Magdalena Magryta, zastępca dyrektora OSiR-u. Na rozpoczęcie imprezy uczestnicy odśpiewali Hymn Polski, a po uroczystym rozpoczęciu imprezy w zmaganiach wzięło udział prawie stu uczestników. Magdalena Magryta, zastępca dyrektora OSiR-u przyznała, że zamojski OSiR poprzez sport już po raz kolejny włączył się w obchody uczczenia setnej rocznicy odzyskania Niepodległości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każda z osób która przepłynęła 100 m otrzymała dyplom, a chętni mogli dokonać wpisu w dedykowanej księdze pamiątkowej. Dla uczestników akcji wstęp na basen był bezpłatny.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe