Środa, 17.07.2019

Nie lękaj się!

  • 02.02.2019, 12:56 (aktualizacja 02.02.2019, 13:20)
  • Joanna Mazurek
Nie lękaj się! diecezja.zamojskolubaczowska.pl
Czego się boisz przed Bogiem? Daj Mu twoje wszystko, za Jego wszystko – apelował do osób konsekrowanych bp Marian Rojek, podczas diecezjalnych obchodów Dnia Życia Konsekrowanego.

Odbyły się one w Bazylice św. Antoniego w Radecznicy. Rozpoczęła je Msza św. Po Eucharystii nastąpiło wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz m.in. modlitwa różańcowa w intencji powołań do życia konsekrowanego.

Być szczęśliwym, to po pierwsze dla was znaczy okazać się osobą powołaną, mającą ważne znaczenie dla kogoś drugiego, dla wspólnoty, dla Kościoła, dla świata – zwrócił uwagę w kazaniu bp Marian Rojek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pasterz diecezji zamojsko-lubaczowskiej skierował do osób konsekrowanych słowa zachęty.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że w kościołach całej diecezji podczas Dnia Życia Konsekrowanego zbierane są do puszek ofiary na zakony kontemplacyjne, które funkcjonują na naszym terenie.

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe