Wieczór uwielbienia w Majdanie Starym

  • 01.10.2016, 13:06 (aktualizacja 01.10.2016, 13:12)
  • Joanna Ferens
Wieczór uwielbienia w Majdanie Starym
Prorok Jeremiasz modląc się o wytrwałość wołał: ‘Uzdrów mnie Panie, bym stał się zdrowym, ratuj mnie, bym doznał ratunku’. Te słowa stały się mottem Wieczoru Uwielbienia, który odbył się 30 września w parafii pw. Św. App. Piotra i Pawła w Majdanie Starym.

Organizatorem wydarzenia był ks. Adrian Borowski, który wyjaśnia, dlaczego organizuje wieczory uwielbienia: 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Kapłan dodaje, że wieczór uwielbienia, choć wyjątkowy dzięki atmosferze towarzyszącej tej formie modlitwy, nie może on zastąpić Mszy Świętej:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Adrian wyraża swoją wdzięczność za to, że wierni, zarówno z Majdanu Starego, jak i z Biłgoraja i okolicznych miejscowości, chętnie biorą udział w tych wieczorach: 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na pierwszym w Majdanie Starym wieczorze uwielbienia zgromadziło się wiele osób, aby razem stanąć przed Bogiem, śpiewać pochwalne pieśni, oddawać Mu siebie i wyznawać miłość i uwielbienie. Posługę muzyczną podczas wieczoru uwielbienia pełnił Zespół Muzyczny ‘Agnus Dei’ z parafii pw. Św. Michała Archanioła w Soli.

Joanna Ferens

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe