Środa, 19.06.2019

Kurs duszpasterski

  • 05.03.2019, 12:33 (aktualizacja 05.03.2019, 12:46)
  • Ewelina Michalska
Kurs duszpasterski
1 marca odbyło się kolejne spotkanie w ramach kursu duszpasterskiego dla kapłanów naszej diecezji. Jest on przeznaczony dla wszystkich księży od drugiego do jedenastego roku kapłaństwa, czyli wyświęconych w latach 2007-2017.

Kurs był  zatytułowany: "Celebrans czy celebryta - media społecznościowe w rękach księdza” i odbył  się  w sali dziekańskiej przy Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

Kurs prowadził ks. Mateusz Buczma - rzecznik prasowy Przystanku Jezus, odpowiedzialny za wspólnoty i nową ewangelizację w diecezji opolskiej.
Podczas spotkania mówił m.in o tym, że internet jest narzędziem, które ma pomóc w przybliżaniu ludzi do Boga.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Mateusz Buczma mówił również o potężnej sile obrazu, przeważającej nad tekstem.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kurs był przeprowadzony w dwóch turach. Dla księży od 2 do 6 roku kapłaństwa, następnie dla księży od 7 do 11 roku kapłaństwa. 
Galeria zdjęć z tego wydarzenia dostępna jest na stronie radiozamosc.pl

Ewelina Michalska

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe