Skrzaty na korcie

  • 17.03.2019, 16:30 (aktualizacja 17.03.2019, 16:58)
  • Małgorzata Kryk
Skrzaty na korcie
Na hali tenisowej zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w weekend (16-17.03) odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Skrzatów.

W rozgrywkach wzięły udział skrzaty, a więc dzieci do lat 12. Uroczyste otwarcie turnieju odbyło się w sobotę (16.03) na kotach tenisowych. Wszystkich przybyłych rodziców, zawodników i członków zarządu klubu serdecznie powitał prezes honorowy KT Return oraz założyciel kortów i klubu, Janusz Kawałko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W zawodach udział wzięli zawodnicy z naszego województwa. Z jakich klubów przyjechali zawodnicy powiedział prezes KT Return Zamość Jacek Podkościelny.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Poziom sportowy naszego województwa w porównaniu do innych regionów Polski prezentuje się bardzo dobrze. Aby wyniki w rankingu PZT były wysokie, grę w tenisa powinny trenować kilkuletnie dzieci .Dlatego w Zamościu dzięki programowi „Powszechna nauka gry w tenisa zimnego” podstawowych zasad na korcie uczą się przedszkolaki.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Droga do kariery sportowej nie jest długa, bo w zajęciach „Tenis 10” dzieci rywalizują już o tytuły mistrzowskie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Halowych Mistrzostwa Województwa Skrzatów najlepsi zawodnicy otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Już w przyszły weekend na hali tenisowej zamojskiego OSiR odbędzie się kolejny turniej adresowany do seniorów i amatorów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem Halowych Mistrzostw Województwa Skrzatów byl KT Return Zamość.

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe